Michigan Summit League
Team | W - L (Conf.) | PF / PA (Conf.) | Streak (Conf.) | W - L (Total) | PF / PA (Total) | Streak (Total) |
---|---|---|---|---|---|---|
Owendale-Gagetown | 3 - 0 | 126 / 70 | 3 | 8 - 8 | 594 / 565 | 1 |
Saginaw Arts & Sciences | 1 - 1 | 89 / 48 | 1 | 5 - 7 | 416 / 431 | 5 |
Flint International Academy | 0 - 0 | 0 / 0 | 0 | 3 - 9 | 390 / 595 | 2 |
Akron-Fairgrove | 0 - 3 | 42 / 139 | 3 | 1 - 13 | 212 / 696 | 11 |
* Signifies that game is non-conference
February 29, 2024 - Thursday | Time | Score | |
---|---|---|---|
* | Akron-Fairgrove AuGres-Sims | 6:00 PM | 11 - 57 |
February 27, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Ashley | 5:30 PM | 25 - 53 |
* | Flint International Academy Flint Kearsley | 6:00 PM | - |
February 23, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | AuGres-Sims Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 44 - 42 |
* | Flint Hamady Flint International Academy | 5:30 PM | - |
* | Saginaw Arts & Sciences Midland Calvary Baptist | 6:00 PM | - |
February 22, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Burton Bentley | 7:00 PM | - |
* | Owendale-Gagetown Caseville | 7:30 PM | 31 - 22 |
February 21, 2024 - Wednesday | Time | Score | |
* | Ashley Owendale-Gagetown | 7:30 PM | 44 - 42 |
February 20, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Morrice | 5:30 PM | 32 - 57 |
* | Saginaw Arts & Sciences Montrose | 6:00 PM | 14 - 60 |
February 19, 2024 - Monday | Time | Score | |
* | Caseville Akron-Fairgrove | 6:00 PM | 39 - 29 |
February 16, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Genesee Flint International Academy | 5:30 PM | 77 - 53 |
February 15, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Carsonville-Port Sanilac | 5:00 PM | 14 - 53 |
* | Bay City All Saints Owendale-Gagetown | 6:00 PM | - |
February 13, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
Akron-Fairgrove Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 24 - 41 | |
* | AuGres-Sims Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 42 - 32 |
* | The New Standard Academy Flint International Academy | 5:30 PM | 35 - 53 |
February 12, 2024 - Monday | Time | Score | |
* | Owendale-Gagetown Carsonville-Port Sanilac | 5:00 PM | 51 - 39 |
February 9, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Bay City All Saints | 6:00 PM | - |
* | Flint International Academy Genesee | 5:30 PM | 38 - 55 |
* | Pinconning Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | - |
February 6, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Bay City All Saints | 6:00 PM | - |
* | Capac Owendale-Gagetown | 6:30 PM | - |
February 2, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Burton Atherton | 5:30 PM | 30 - 20 |
* | Saginaw Arts & Sciences Hale | 6:00 PM | - |
February 1, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Dryden Akron-Fairgrove | 6:00 PM | - |
* | Kinde-North Huron Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 38 - 26 |
January 31, 2024 - Wednesday | Time | Score | |
* | Montrose Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 64 - 11 |
January 30, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Durand | 6:00 PM | 10 - 61 |
January 26, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Deckerville | 6:00 PM | - |
* | Flint Beecher Flint International Academy | 5:30 PM | 37 - 29 |
* | Owendale-Gagetown Mayville | 6:00 PM | 39 - 43 |
January 25, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Kinde-North Huron Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 33 - 23 |
January 24, 2024 - Wednesday | Time | Score | |
* | Owendale-Gagetown Burton Bentley | 6:00 PM | - |
January 23, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Caseville Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | - |
January 22, 2024 - Monday | Time | Score | |
* | Burton Bentley Akron-Fairgrove | 6:00 PM | - |
January 19, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Saginaw Arts & Sciences Vassar | 6:00 PM | 23 - 44 |
January 18, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Caseville Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 25 - 44 |
January 17, 2024 - Wednesday | Time | Score | |
* | Ashley Akron-Fairgrove | 7:00 PM | - |
* | St Helen Charlton Heston Academy Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 4 - 48 |
January 16, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Carsonville-Port Sanilac Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 27 - 47 |
* | CANCELED Flint International Academy Burton Bentley | 5:30 PM | - |
January 15, 2024 - Monday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Caseville | 7:30 PM | - |
January 12, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Burton Bendle Flint International Academy | 5:30 PM | - |
* | Owendale-Gagetown Bay City All Saints | 6:00 PM | - |
January 11, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Carsonville-Port Sanilac Akron-Fairgrove | 6:00 PM | 33 - 11 |
* | CANCELED Saginaw Arts & Sciences Bay City All Saints | 6:00 PM | - |
January 9, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Midland Calvary Baptist Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | - |
* | Morrice Flint International Academy | 5:30 PM | 62 - 30 |
Owendale-Gagetown Akron-Fairgrove | 7:00 PM | 44 - 11 | |
January 6, 2024 - Saturday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Brimley | 2:00 PM | 20 - 66 |
January 5, 2024 - Friday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Cedarville | 5:45 PM | 23 - 49 |
January 4, 2024 - Thursday | Time | Score | |
* | Bay City All Saints Akron-Fairgrove | 6:00 PM | 53 - 8 |
* | Flint Southwestern Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 29 - 54 |
January 3, 2024 - Wednesday | Time | Score | |
* | Burton Atherton Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 29 - 54 |
January 2, 2024 - Tuesday | Time | Score | |
* | Flint International Academy Genesee | 5:30 PM | - |
December 21, 2023 - Thursday | Time | Score | |
Akron-Fairgrove Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 7 - 54 | |
December 20, 2023 - Wednesday | Time | Score | |
* | Owendale-Gagetown Ashley | 7:30 PM | 36 - 40 |
December 19, 2023 - Tuesday | Time | Score | |
* | Saginaw Arts & Sciences AuGres-Sims | 6:00 PM | 35 - 50 |
December 18, 2023 - Monday | Time | Score | |
* | Kinde-North Huron Akron-Fairgrove | 6:00 PM | 53 - 2 |
Owendale-Gagetown Saginaw Arts & Sciences | 6:00 PM | 41 - 35 | |
December 15, 2023 - Friday | Time | Score | |
* | Flint International Academy The New Standard Academy | 5:30 PM | 38 - 45 |
* | Peck Owendale-Gagetown | 6:00 PM | 27 - 37 |
December 14, 2023 - Thursday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Mayville | 7:30 PM | 8 - 60 |
December 11, 2023 - Monday | Time | Score | |
* | Landmark Academy Akron-Fairgrove | 6:30 PM | 42 - 43 |
* | Owendale-Gagetown AuGres-Sims | 6:00 PM | 28 - 48 |
December 8, 2023 - Friday | Time | Score | |
* | Burton Atherton Flint International Academy | 5:30 PM | 31 - 34 |
December 7, 2023 - Thursday | Time | Score | |
* | Akron-Fairgrove Peck | 7:30 PM | 5 - 57 |
* | Owendale-Gagetown Deckerville | 6:30 PM | 18 - 64 |
December 6, 2023 - Wednesday | Time | Score | |
* | Saginaw Arts & Sciences St Louis | 6:00 PM | - |
December 5, 2023 - Tuesday | Time | Score | |
* | Pinconning Akron-Fairgrove | 6:00 PM | 57 - 14 |
* | Saginaw Arts & Sciences Caseville | 6:00 PM | 33 - 28 |
December 4, 2023 - Monday | Time | Score | |
* | Owendale-Gagetown Kinde-North Huron | 6:00 PM | 27 - 34 |